Ile płacicie za oświetlenie kościoła w Sobolowie? Nie uwierzycie!

0
(0)

Tylko nastał Śliwa i już włączył oświetlenie kościoła w Sobolowie. Ile za to płacicie? Nie uwierzycie!

Od jakiegoś czasu zwracacie uwagę w komentarzach, że odkąd w gminie nastał wójt Śliwa, wróciło oświetlenie zabytkowego kościoła w Sobolowie. Część komentujących twierdzi, że to za pieniądze ledwie zipiącej finansowo gminy. Inni wyjaśniają, że decyzję o włączeniu oświetlenia podjął sobolowski proboszcz i to on za to płaci.

Jak jest w rzeczywistości? Postanowiliśmy to sprawdzić. Zapytaliśmy gminę czy ponosi jakiekolwiek koszty związane z oświetleniem kościoła w Sobolowie?

Dostaliśmy odpowiedź. Oto ona:

Gmina Łapanów nie ponosi żadnych kosztów związanych z oświetleniem kościoła w Sobolowie – oto odpowiedź.

To ucina wszelkie dalsze spekulacje. Nie, gmina nie płaci za oświetlenie!

Oto pismo:

Jak oceniasz wpis?

Kliknij!

Ocena: 0 / 5. Głosy: 0

Oceń jako pierwszy!
19 Comments

 1. Jak uznam że już czas, najwyższy czas, to złożę, spokojnie, cierpliwość jest matką sukcesu ………

 2. Jak widać pan redaktor korzysta z usług trefnego informatora a za fałszywy nagłówek co jest stwierdzeniem „Tylko nastał Śliwa i już włączył oświetlenie kościoła w Sobolowie”. powinien znaleźć się w sądzie, i za to ponieść konsekwencje prawne,i finansowe, gdyż jest to wprowadzenie opinii publicznej w błąd a tu już jest odpowiedni paragraf.

 3. Panie Karolu a ja stysxalem że lampy kościelne zalaczaja się razem z ulicznym. Co prawda jeszcze nie sprawdzałem ale może czas sprawdzić bo to trochę dziwne że nagle ksiądz włącza oświetlenie gdy wójtem zostaje jego przyjaciel. A Zresztą ja już gminie nie wierzę.

 4. Nie w taki to w inny sposób będzie rekompensata za oświetlenie. Najprędzej z podwyższonego czynszu szkoły muzycznej albo jeszcze z innej puli.

 5. Panie Manys ludzie są za Śliwą zrozum Pan i odpuść. Nagłówki dno! ale nabijają klików niedługo to przestanie działać i nauka o mediach upadnie…

 6. Bardzo zainteresował mnie Pański tytuł „Ile płacicie za oświetlenie kościoła w Sobolowie? Nie uwierzycie!” i nic, zamiar „ingens” informacja „cacata carta” tyle jest wart ten artykuł, nie lubię oceniać innych ale czytając nie wytrzymałem, serio dalej nie wiem ile płacicie za oświetlenie kościoła w Sobolowie a cytat „nie uwierzycie” tak naprawdę czego dotyczy, ktoś tu miał pod górkę na zajęcia, i tyle, nawet wiem z jakiego przedmiotu.

 7. Haha… Jasne że tak !!! Czytam tylko te najlepsze bzdety wyssane z palca co prawda dużo ich tu no ale jednak nie jestem wierną czytelniczką i nie będę

 8. Faktycznie „No nie uwierzę”
  Robisz tylko zamęt tymi kłamstwami wypisywanymi wcześniej i wprowaDzasz ludzi w błąd!!!
  Ta strona i poziom „dziennikarstwa” dawno sięgnął DNO

  POZDRAWIAM

  • Nie podoba Ci się, to nie czytaj – proste! Założymy się, że jesteś i będziesz najwierniejszym czytelnikiem tego portalu? 😉

Komentowanie jest wyłączone.