Gratulacjom nie było końca… Spotkanie świąteczno-noworoczne

W dniu 28 grudnia 2017 r., bezpośrednio po sesji Rady Gminy, w Domu Kultury w Łapanowie odbyło się tradycyjne spotkanie świąteczno-noworoczne.

Rozpoczęło się prezentacją działalności samorządu gminy Łapanów za lata 2015 – 2017. Następnie wójt Robert Roj wraz z Przewodniczącą Rady Gminy Celiną Jacewicz uhonorowali sportowców z gminy Łapanów, którzy w 2017 r. osiągnęli wysokie wyniki sportowe na szczeblu międzynarodowym lub ogólnokrajowym. Wśród wyróżnionych znaleźli się: Konrad Irzyk, Hubert Irzyk, Wiktoria Konieczna, Patrycja Klęsk, Krzysztof Rajzer, Jakub Kukla, Jakub Gęślak, Mikołaj Woźniak, LKS „Naprzód” Sobolów – drużyna dziewcząt.

            W dalszej kolejności wójt z przewodniczącą Rady wyrazili wdzięczność paniom działającym w Kołach Gospodyń Wiejskich. Okolicznościowe dyplomy wraz z upominkami złożyli na ręce przewodniczących KGW z Cichawki, Grabia, Sobolowa, Tarnawy i Wolicy (zabrakło przewodniczącej KGW Chrostowa).

            Specjalne podziękowanie otrzymał również odchodzący na emeryturę dyrektor Centrum Kultury Gminy Łapanów Michał Paszkot.

Ostatnim akordem spotkania były życzenia noworoczne od władz gminy oraz koncert Chóru Seniora z Łapanowa, który zaśpiewał kilka pięknych kolęd.

Tekst i zdjęcia: Mirosław Drożdż

Artykuł Spotkanie świąteczno-noworoczne pochodzi z serwisu Gmina Łapanów –.

Artykuł pochodzi z serwisu UG Łapanów
Udostępnienie informacji publicznej (USTAWA z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej) – Dz.U. 2015 poz. 2058

Jak oceniasz wpis?

Kliknij!

Ocena: / 5. Głosy:
2 Comments

  1. trza było zaprosić Św. Mikołaja, potrząsnął by workiem, sypnął kasą i po długu, ale trza myśleć głową a nie …………..

  2. gratulować, gratulować, bida musi pofolgować, hopa siupa po Zbydniowie będzie jarmak w Łapanowie,…….. były pannny, były wdowy, był se jarmark dubeltowy……….

Komentowanie jest wyłączone.