[GŁOSOWANIE] Kulig? Roj? Śliwa? Na kogo zagłosujesz?

Do wyborów zostało trzy tygodnie! Głosowanie 21 października! Kogo chcecie na wójta?

Kulig? Roj? Czy Śliwa?

To przedostatni nasz sondaż, który dotyczy wyborów wójta! Co pokaże?

 

 

 

Kandydatów jest trzech;

Jan Kulig – lat 78. To dobrze Wam znany były wójt. Niektórzy mają mu za złe, że zadłużył gminę „po uszy”. Ale pod jego rządami Łapanów się rozwijał!

Robert Roj – lat 53. Dobrze Wam znany obecny wójt. Uczciwy – bez dwóch zdań! Problem w tym, że zdaniem niektórych pokazał się, jako zły gospodarz.

Andrzej Śliwa – lat 56. Obecny radny – jedyny opozycyjny. Był już wójtem. Częśc osób wspomina, że dał się poznać, jako człowiek pomysłowy, ale chwiejny i bez swojego zdania.

Kogo wybieracie?

Głosowanie zakończone. Wyniki wkrótce.

Jak oceniasz wpis?

Kliknij!

Ocena: / 5. Głosy:
16 Comments

 1. W Grabiu na zabraniu pogrzebano szanse Johna na gospodarza gminy,waleczny jak zawsze Stanley dolewał oliwy do ognia, radni powiatowi : Richie i Michael z PSL zostali uświadomieni iż obecna kadencja to ostatnie ich tłuste lata, gdzieś na lewej flance jeszcze przebijał się Andy pokazując jak inowacyjnie zdobywa środki z Mumii Europejskiej na na dalszą kampanię, ale Rob oznajmił że z pustego to i Salamon nie poleje i biorąc opowiedzialność za poczynania poprzedników dorobił sobie jeszcze jedną dziurkę w pasku

 2. Jedni starają się o obniżenie wieku emerytalnego a tu 78 lat i jeszcze startuje w wyborach jak mała emerytura to w Wawelu przyjmują na umowę zlecenie.

 3. Cały Sliwa, jedyne co potrafi to przypisywać sobie zasługi innych… jak tam było z tymi umowami z proboszczem z Sobolowa i dyrektorowaniem w przedszkolu? faktycznie Sliwa kręcił z nim biznesy będąc przewodniczącym rady gminy? Czekamy na odpowiedz kandydata, a może generał z gosposią na kazaniu coś o tym powiedzą?

 4. a ja mam nadzieję że kandydat Sliwa odniesie się do tego postu
  Ja mam takie pytanie do kandydata Sliwy…
  Czy to prawda że pobierał Pan pieniądze na umowy o dzieło/zlecenia gdzie zleceniodawcą był Proboszcz Sobolowa w okresie kiedy był Pan Przewodniczącym Rady Gminy i dotyczyły one projektów które realizował Proboszcz a organizowane były na mieniu gminnym lub miały związek z decyzjami podejmowanymi przez Radę Gminy której był Pan przewodniczącym?
  Czy ta dzialalnosc prowadzona osobiscie w zeznaniach majatkowych dotyczy tych umów?
  https://bip.malopolska.pl/uglapanow,a,993410,andrzej-sliwa.html

  i czy to prawda że pełnił Pan funkcje dyrektora przedszkola w Sobolowie i pobierał za to wynagrodzenie bez odpowiednich kwalifikacji?

  Jezeli mam na Pana zagłosować to proszę o wyjaśnienie lub zanegowanie tych informacji krażących po Gminie..

  Wszyscy czekają na odpowiedz

 5. Mimo wszystko Śliwa, umie pozyskać pieniądze zewnątrz co dowodem jest Drwinia i wiele osób który pomógł w pozyskaniu dotacje a to jedyna szansa żeby było coś zrobione w gminie

  • niezapominaj ze do kazdej dotacji trzeba miec wkład własny. myslisz ze to wójt pozyskuje dotacje- to ludzie którzy go otaczaja a on tylko sprawóje kontrole nad nimi. to ci ludzie sa do wymiany a nie wójt

    • A co ma ich zdanie do szerzenia kłamstw z twojej strony że pozyskiwał dla tej gminy pieniądze z zewnątrz? skoro od tych rzeczy jest tam całkowicie inna osoba odpowiedzialna z drugiej strony napisz dlaczego Sliwa w trybie natychmiastowym został z tej gminy relegowany z pracy? Moze rodzina coś o tym wie? bo głośno o tym było i inwestycjach które Sliwa tam realizował, może warto spytać się urzednikow z Drwini jak to faktycznie było z tymi zasługami Sliwy?

Komentowanie jest wyłączone.