Frajerem jest ten, kto nie weźmie tej kobiety!

Fot. Pixabay
3.7
(15)

Pomoc przy weselach – proszę! Opieka nad dziećmi – chętnie! Pani Basia szuka zajęcia!

Kobieta to niezwykła! Coś, co ją wyróżnia, to wielka miłość do zwierząt. A wiadomo – jeśli ktoś lubi zwierzęta jeszcze bardziej kocha ludzi!

Napisała do nas Pani Basia z prośbą o umieszczenie ogłoszenia.

Szukam pracy przy imprezach weselach sprzątaniu „po”.

No więc pytamy o specjalność kuchni – chcemy, by ogłoszenie było fajniejsze. No i Pani Basia odpowiada:

Rosół z makaronem lub kluseczkami, mięsa, schabowy, de volaille, kotlet pieczarkowy, rolada wołowa, kurczak, schab faszerowany, dodatki, surówki, ryby gorące, przekąski zimne, przekąski, desery.

Nie chodzi mi o gotowanie tylko pomoc przy organizowaniu.

Po czym dodaje:

A może ktoś potrzebuje do dziecka żeby się nim zająć? Bardzo lubię dzieci. Już się opiekuje dwójką. Bardzo mnie lubią.

Pani Basia ma fantastycznego psa! I bardzo, ale to bardzo go kocha! To normalnie dobra osoba! Na fejsie to widać!

Telefon do niej:

886528607

Jak oceniasz wpis?

Kliknij!

Ocena: 3.7 / 5. Głosy: 15

Oceń jako pierwszy!
7 Comments

 1. p.Manys

  Bądź Pan Rzetelny, i nie usuwaj Pan pewnych komentarzy, związanych z Panem. Może zdaje Pan sobie sprawę iż ktoś może Panu zrobić w Łapanowie taką opinie , że w tym życiu już Pan nic nie wskóra.

  Pozdrawiam
  obiektywności życzę i zdrowia

  • Nie bardzo rozumiem, o co Ci chodzi? Więc jaśniej proszę! Bo tak się składa, że w ostatnim czasie w miarę trzymacie w komentarzach politykę komentowania http://mojlapanow.pl/cookie-policy/ i dawno już nie było potrzeby ingerencji. Najprędzej by się do tego nadawały uwagi typu „w tym życiu już pan nic nie wskóra” więc sobie nie życzę. Ale dziękuję za troskę. Myślę, że nie musisz się o to martwić 😉

  • Jeśli Ci nie odpowiada, co i jak pisze portal, nie ma obowiązku go czytać. Ja tu jestem wydawcą i ja decyduję co i w jakiej formie się tu znajduje. Jeśli Ci to nie odpowiada, przykro mi, ale musisz to zaakceptować, a ja muszę się z tym jakoś pogodzić. Prawie milion odsłon w tym roku (do wczoraj dokładnie 960.701) świadczy, że jesteś w zdecydowanej mniejszości. Dla mnie jest to na tyle satysfakcjonujące, że jakoś mi ból związany z Twoim niezadowoleniem zrekompensuje. Ale dzięki, że tu zaglądasz i komentujesz 😉

 2. No nie wiem „bardzo lobie dzieci”, gdyby to jakiś mężczyzna powiedział to pedofil, ale kobieta to dobra matka. Suksz pracy idź do urzędu pracy.

Komentowanie jest wyłączone.