[EXIT POOL] Kto nowym wójtem w Łapanowie? Śliwa?

Kto nowym wójtem w Łapanowie?

Wygląda na to, że…

Ok. 70 do 30? 80 do 20?

W oczekiwaniu na oficjalne wyniki…

Jeszcze zabawa 😉

 

 

Po pierwszej turze było 61 do 39!

Jak oceniasz wpis?

Kliknij!

Ocena: / 5. Głosy:
20 Comments

 1. Panie Karolu w tych całych wyborach największą marionetką okazał się właśnie Pan, na początku wytykając ciągłe błędy Rojowi a na koniec siejąc propagandę ANTY ŚLIWA na stronie.
  Chyba czas po prostu usunąć się w cień i schować gdzieś tam w tej Warszawie…

 2. Dziękuję Panu Panie Karolu za popieranie na finiszu Roja , pomogło to wielu ludziom w tym również mnie podjąć decyzję i zagłosować za A. Sliwą.

 3. Witam
  . Panie Karolu szkoda pańskiego zaangażowania i poparcia dla byłego wójta media podobno są niezależne . Mam nadzieję na prawdziwą dobrą zmianę w Łapanowie rozsądne czyszczenie niepotrzebnych stanowisk i rozliczenia związane z wodociągami nasze dzieci piły nie wiadomo co i jak długo .
  Pzdr
  Wojtas

 4. Gratuluję Panu Andrzejowi Śliwie zwycięstwa a mieszkańcom pierwszego kroku w dobrym kierunku czyli odsunięcie od władzy dotychczasowego wójta i postawienia na nową jakość. Życzę nowemu Wójtowi, wszystkim mieszkańcom gminy)Łapanów i sobie żeby ten wybór zmieniał nasz dom na lepszy. Powodzenia!

 5. Jestem dumny z 1805 mądrych ludzi naszej gminy. Sobolów i okolice jesteście bardzo solidarną grupą. Nie wystarczy na wsi przylepić sobie znaczka Pis-u by zawsze wygrywać. Panie Andrzeju gratulujemy!!!

Komentowanie jest wyłączone.