Dziewczynki z Grabia trzecie!

Fot. Fb @gminalapanow

Trzecie miejsce dziewczynek z Grabia na zawodach powiatowych!

W środę 28 marca 2018 r. w Rzezawie, odbyły się zawody powiatowe w mini siatkówce dziewcząt, rozgrywane w ramach Igrzysk Dzieci.

Do rywalizacji w tej dyscyplinie przystąpiły szkoły, zwycięzcy eliminacji miejskich oraz gminnych z powiatu bocheńskiego.

Bardzo dobrze spisały się uczennice ze Szkoły Podstawowej w Grabiu, zajmując trzecie miejsce w tych trudnych zawodach.

Pierwsze miejsce zajęła Szkoła Podstawowa w Nieszkowicach Małych, drugie miejsce Szkoła Podstawowa w Kobylu.

Na zakończenie zawodów drużyny z miejsc I – IV otrzymały pamiątkowe dyplomy a zdobywcy miejsc I – III okolicznościowe puchary ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Bochni.

Jak oceniasz wpis?

Kliknij!

Ocena: / 5. Głosy:
4 Comments

  1. Czy to prawda, że Nasz Wybitny wuefista DANIEC ma przejąć pałeczkę, po swoim koledze, obecnym wójcie Gminy Łapanów Robercie Roju. To by tłumaczyło dlaczego jego dokonania są tak promowane.

  2. Czy w zespole szkół Gminy Łapanów sukcesy odnoszą tylko wuefiści? Ambitni Ci nasi wuefiści i mają takie parcie na blask fleszy, że aż razi. Jak wielu naszych absolwentów dostało się do szkół sportowych? Czy Gmina, szkoła posiada jakieś statystyki? Pozostaje liczne konkursy kuratoryjne z matematyki, języka polskiego, angielskiego itp…a tu sisza jak makiem zasiał. Bo nie samą niestety piłką człowiek żyje.

Komentowanie jest wyłączone.