Dzień Babci i Dziadka w łapanowskim przedszkolu

Dzień Babci i Dziadka w łapanowskim przedszkolu na stałe wpisany jest w kalendarz imprez przedszkolnych.

 

W piątek 2.02.2018r. licznie przybyli do Domu Kultury Babcie i Dziadkowie, mieli okazję podziwiać swoje wnuczęta w specjalnie dla nich przygotowanych programach artystycznych. W większości były to wiersze, piosenki oraz tańce.

W ten sposób dzieci mogły wyrazić kochanym Babciom i Dziadkom, swoje uczucia za trud włożony w ich wychowanie. Dumni dziadkowie ze wzruszeniem podziwiali występy swoich milusińskich, a przedszkolaki pełniły rolę gospodarzy. Po występach goście zostali obdarowani upominkami oraz zostali zaproszeni na przygotowany przez rodziców słodki poczęstunek.

Takie spotkania pełne uśmiechów, wzruszeń i radości wzmacniają więzi emocjonalne z rodziną, uczą dzieci sposobów wyrażania uczuć oraz szacunku dla osób starszych.

 

Artykuł Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu pochodzi z serwisu .

Artykuł pochodzi z serwisu UG Łapanów
Udostępnienie informacji publicznej (USTAWA z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej) – Dz.U. 2015 poz. 2058;
Ponowne wykorzystanie danych sektora publicznego (USTAWA z dnia 25 lutego 2016 r. o ponownym wykorzystywaniu informacji sektora publicznego) – Dz.U. 2016 poz. 352