Dwa konkursy, po nagrody trzeba się chcieć schylić. Ile szkół?

4
(4)

Zazwyczaj to nauczyciele robią uczniom sprawdziany. A to jest sprawdzian dla nauczycieli. A konkretnie – dla dyrektorów szkół!

Mamy „na celowniku” dwa konkursy. Oba uważnie obserwujemy. Oba wymagają tylko i wyłącznie zaangażowania. Zero pieniędzy ze strony gminy! Nie, nie chodzi o zaangażowanie uczniów! Chodzi o nauczyczieli, a przede wszystkim dyrektorów tych szkół. Który z nich zda ten test?

W pierwszym konkursie stawka jest bardzo wysoka – jedna z 800 najnowocześniejszych mobilnych pracowni multimedialnych dla szkoły. Każdy z tych zestawów składa się m.in. z 16 laptopów.

Co trzeba zrobić, by je zdobyć? Przede wszystkim wykazać minimalne choćby zainteresowanie! No i oczywiście spełnić kilka innych warunków!

To konkurs Ministerstwa Cyfryzacji dla szkół z miejscowości do 50 tys. mieszkańców, czyli dla wszystkich szkół z Gminy Łapanów. #OSEWyzwanie – tak się nazywa ten konkurs. Wystarczy zgłoszenie oraz kilka innych czynności. Ot, praca konkursowa – czym fajniejsza, tym lepiej. Temat: SMART Szkoła. Termin zgłoszenia – poniedziałek, 16 września, godz. 24.00. A więc jeszcze jest czas.

No to patrzymy, która ze szkół z Gminy Łapanów się zgłosiła? Okazuje się, że do tej pory tylko Grabie, Łapanów i Sobolów (gminna). Reszta się na razie nie pofatygowała!

Więcej o konkursie dowiecie się TUTAJ. A listę szkół znajdziecie TUTAJ.

No więc patrzymy na drugi konkurs dla szkół. W tym stawka jest jeszcze wyższa – bezpieczeństwo dzieci! Ale ten się właśnie skończył – 13 września. To konkurs „Odblaskowa szkoła”. Odblaski dla dzieci – niby nic wielkiego. A bezcenne! I znów – do wzięcia są również nagrody pieniężne. O tym konkursie możecie przeczytać TUTAJ.

Ile łapanowskich szkół wzięło udział w tym konkursie? Ano na razie nie wiemy – ale się dowiemy! Zapytaliśmy o to gminę – czekamy na informację. Jak tylko ją dostaniemy – poinformujemy.

Jak oceniasz wpis?

Kliknij!

Ocena: 4 / 5. Głosy: 4

Oceń jako pierwszy!