Dlaczego nie ma książek w Sobolowie? Dzieci to zrozumiały i… Nie mogą liczyć na władze więc wzięły sprawy w swoje ręce

Fot. Pixabay
0
(0)

W Łapanowie ktoś tego nie rozumie… Można pierdyliard razy robić nudne czytanie „Przedwiośnia” i dwa pierdyliardy razy wrzucać to na Facebooka. I nic! Nic z tego, jeśli nie ma akcji… POMÓŻCIE dzieciakom!

Nic z tego jeśli w bibliotece nie ma książek! Po prostu! Dzieci z sobolowskiej szkoły to zrozumiały! I… Nie mogą liczyć na władze więc postanowiły wziąć sprawy w swoje ręce!

Uczniowie z Sobolowa przygotowali plakat zachęcający do czytania książek, poszli do nauczyciela i tak zgłosili szkołę do konkursu, jaki organizuje EMPiK – Tysiąc powodów, by czytać.

Teraz zachęcają, by na nich głosować! Szukamy Sobolowa i GŁOSUJEMY TUTAJ! Nie zapomnijcie potem potwierdzić tego głosu!

Nasza Szkoła, chociaż mała, to pomysłów ma bez liku, jak powiększyć swój księgozbiór w baśnie, mity, wiersze, prozę – dla tych dużych i dla małych. Zagłosuj na szkole Sobolów!

Narysowali sowę

SZCZĘŚLIWY DZIEŃ DLA 10 SZKÓŁ!

Tego dnia ogłosimy, które biblioteki otrzymają po 1000 nowiutkich książek – pisze EMPiK! Będzie to 5 małych szkół podstawowych (do 120 uczniów) i 5 większych (powyżej 120 uczniów). Każdy ma równe szanse!

POWSTAJĄ LISTY KSIĄŻKOWYCH MARZEŃ

Uczniowie zwycięskich szkół sami wybiorą aż 1000 książek, które chcą czytać. EMPiK tylko czeka, by spełnić te czytelnicze życzenia.

ZAPEŁNIMY BIBLIOTECZNE PÓŁKI

EMPiK dostarczy uczniom każdej ze szkół tysiąc powodów by czytać.

Przyjedziemy do zwycięskich podstawówek z ciężarówką wypełnioną po brzegi książkami – zapewniają.

Biedne „Przedwiośnie”…

Jak oceniasz wpis?

Kliknij!

Ocena: 0 / 5. Głosy: 0

Oceń jako pierwszy!
2 Comments

  1. Gratulacje i uznanie dla Biblioteki Szkolnej i Uczniów z Sobolowa za podjęcie inicjatywy udziału w programie skierowanym do uczniów szkół podstawowych. Brawo! Macie mój głos.
    Natomiast komentarz /red. Biedne “Przedwiośnie”…/ jest conajmniej niestosowny, żeby nie użyć niecenzuralnych słów powiem, Redakcja strzeliła ślepaka. Godzi on bowiem w dobre imię Gminnej Biblioteki Publicznej w Łapanowie, która cieszy się wielkim uznaniem i popularnością wśród nas czytelników, nie tylko z terenu gminy Łapanów ale również sąsiednich: Raciechowic, Trzciany i Gdowa. Wynika to z faktu posiadania bogatego zbioru woluminów dla każdej grupy wiekowej oraz profesjonalizmu i miłej obsługi czytelnika, przez Panią Dyrektor i Panie Bibliotekarki.

Komentowanie jest wyłączone.