Dlaczego nad zalewem nie będzie flashmoba?

2.5
(11)

Dlaczego nad zalewem nigdy nie będzie dobrze? Bo… Nie da się, nie można, pani ma urlop…

Flashmob. Dlaczego nad zalewem go nie będzie?

Flashmob to określenie, którym przyjęło się nazywać sztuczny tłum ludzi gromadzących się niespodziewanie w miejscu publicznym w celu przeprowadzenia krótkotrwałego zdarzenia, zazwyczaj zaskakującego dla przypadkowych świadków.

To był pomysł na promocję łapanowskiego zalewu. Taki kiełkował trzy miesiące tamu. Ale…

Nic z tego. Pani nie może, pani ma urlop… Zainteresowany nie był też wielki fundator kultury z Sobolowa…

To się nie uda… – usłyszeliśmy, gdy na początku maja pomysł się pojawił. Co jest ważniejsze? Ano rajd papieski, pierdyliard innych powodów, urlopy…

Co gmina traci, rezygnując z pomysłu flahsmobów nad zalewem?

Ano traci tysiące złotych, trudne do policzenia! Ci z Was, którzy mają pojęcie o marketingu, wiedzą czym jest USP. To unikalna propozycja sprzedażowa. Coś, co wyróżnia jedno miejsce od drugiego i powoduje, że ludzie przyjeżdżają.

Łapanowskiego zalewu nie odróżnia NIC od innych tego typu obiektów, których w Małopolsce tysiąc. A w starciu z innymi tego typu obiektami słusznie przegrywa!

Co gmina traci, nie mając żadnego USP? Publikę? Ano nie tylko. Przede wszystkim ludzi, którzy nad zalew przyjeżdżają! A to BEZCENNE!

Stara zasada marketingu mówi: jeden zadowolony klient to 10 kolejnych klientów. Jeden niezadowolony – 100 kolejnych w „plecy”.

Mamy pytania?

A mogło być tak…

Ale ciągle jest tak:

Jak oceniasz wpis?

Kliknij!

Ocena: 2.5 / 5. Głosy: 11

Oceń jako pierwszy!
17 Comments

 1. TRZEBA TROSZKĘ LIZNĄĆ TEMATU ZARZĄDZANIA W TURYSTYCE ABY WYPOWIADAĆ SIĘ W KONTEKŚCIE DOCHODOWOŚCI ZALEWU, PODSTAWY EKONOMI TEŻ POMOGĄ, W SUMIE KSIĘGOWO NIE DO ZBILANSOWANIA, LEPIEJ ŻEBY POWÓDŹ WSZYSTKO PORWAŁA I AMEN, JEŻELI KOMUŚ SIĘ WYDAJE ŻE TO PEREŁKA, TO NIECH BIERZE OBIEKT W DZIERŻAWĘ I ZOBACZYMY JAK WYJDZIE PO SEZONIE.

 2. Ostatnio byłam z mężem i dziećmi nad tym zalewem i jestem rozczarowana. Opłata za wejście 10zł.ok może być ale dlaczego mam dodatkowo płacić jeszcze za auto 10zł.to trochę dużo. Podeszłam do młodziutkiej ratowniczki pytając o zjeżdżalnie, była już godzina 11:20 więc powinna być już czynna ,a była zamknięta. Odpowiedziała, że będzie
  otwarta dopiero jak będzie ratownik, przepraszam, a ona kim jest? Po co jej koszulka z napisem ratownik dla picu ! Na dodatek za każdy zjazd płatne 1zł. Kolejna sprawa, każdy kto wchodził do wody wywracał się na śliskich schodach, nie ma znaczenia napis na tabliczce. Wystarczyło by, żeby ktoś użył szczotki chociaż raz dziennie . Chyba raczej już tam nie pojade i niestety nie powiem zbyt optymistycznych słów na temat tego miejsca swoim znajomym.

 3. Czyli Wydawco Roj byłby lepszym Wójtem? Został wybrany najlepszy z trójki.
  Trzeba było startować i pokazać jak się rządzi a nie tylko krytykować.

 4. Mam takie pytanie ? kto prowadzi […] Powinny być wszędzie zablokowane ,od tego są zebrania ,a nie sranie na ww na cały świat !!!

 5. Ewa & Anonim
  Mieliście swojego „stratega” przez cztery lata i co?. Ile środków pozyskano?, przecież zamiast wykupować zalew za 5 milionów (nie wypracowanych, wziętych z kolejnych kredytów!), można było płacić raty leasingowe, a 4 miliony (po jednym rocznie) przeznaczyć na wkład w programy zewnętrzne gdzie dofinansowanie wynosiło 80-85%, dało by to inwestycje na poziomie 5 milionów rocznie – około 20 milionów za kadencję Waszego Wielkiego Stratega. Dalej, rozebrał most nie mając na remont, i co i teraz gmina zabiera (nie będzie płacić) ZUS by nie przepadła promesa (i duże pieniądze). Mam wymieniać dalej zasługi… Młotki (może na początek gumowe) są dostępne, zawsze można, a w tym przypadku należy użyć w innym celu niż ich przeznaczenie.

 6. Witam,
  z Panem Wójtem rozmowa to ciężka sprawa, mam wrazenie ze jest na stanowisku przez pomyłkę ogólnie nie ogarnia żadnego tematu i ma gdzieś dobro Łapanowa z którego teraz żyje.
  Czy tylko ja mam wrażenie iz ktoś chce zniszczyć Łapanów aby ktoś inny przejął to wszystko za grosze. Obudźcie się ludzie i zróbmy coś dobrego pokażmy iż jesteśmy razem i nam zależy na naszej maleńkiej Ojczyźnie

 7. Panie redaktorze nadszedł czas, żeby Pan pokazał swoją przebojowość i inwencję w Realu a nie w gadaniu i pisaniu. Zapraszamy, rusz Pan d..ko i przyjeżdżaj do Łapanowa, przecież według Pana twierdzeń jest Pan stąd, tu są Pańskie korzenie, więc może coś Pan gratisowo wykonać, pasmatriim – uwidim, myślę, że coś pożytecznego mógłby Pan zrobić a nie tylko siać zamęt.
  ps. Jak widać nie zamieszcza Pan wszystkich komentarzy, jest jakiś poważny powód? Prawda w oczy kole?

  • Ruskie boty są tu zwalczane! I tyle!
   Więc albo przejdziesz na język polski, albo Cię NIE MA!
   Tu obowiązuje język POLSKI! Ewentualnie ANGIELSKI! A wiesz czemu? A temu, że od ponad tysiąca lat Polska leży w Zachodniej, a nie WSCHODNIEJ strefie wpływów! Przyjmij to do wiadomości!
   Na tym portalu posługujemy się alfabetem łacińskim – nie cyrylicą!
   Nie pomagasz – nie przeszkadzaj!
   Za uwagi dzięki. Cenne! Problem w tym, że wybory były rok temu, a kolejne za cztery lata. I chyba Cię nie pamiętam sprzed roku…
   A zatem dziękuję 😉 Czy się mylę?
   A jeśli masz wątpliwości, powiedz mi Holmesie, co się dzieje z grantem WiFi4EU? Nie wiesz? A to ja Ci powiem – NIC!
   I na tym byśmy chyba skończyli tę dyskusję, co nie? 😉

  • Niestety zagłosowałem na obecnego wójta razem z kilkoma jeszcze osobami jak ja się pomyliłem a przecież to że Kulig w drugiej turze popierał śliwę to była zapowiedź tego kto będzie rządził w tej gminie A kto będzie marionetką. Najgorsze że bezpowrotnie tracimy szansę i czas tych pięciu lat sliwy nie da się cofnąć a takiego kumoterstwa obłudny kolesiostwa to nikt się nie spodziewał.

Komentowanie jest wyłączone.