Dewastacji kładki ciąg dalszy. Nikt nie reaguje!

Fot. Czytelnik
3.7
(12)

Całkiem niedawno jeden z naszych Czytelników zwracał uwagę na dewastację kładki przy starym kościele. Czy ktoś się tym zajął?

Nic podobnego! Dewastacji kładki ciąg dalszy. I nikt nie reaguje!

O dewastacji kładki przy starym kościele pisaliśmy już TUTAJ.

– Niech gmina coś wreszcie z tym zrobi! – pisał Czytelnik. – Może ktoś się zainteresuje?

Teraz mamy kolejną interwencję. Okazuje się, że stan całkiem nowej kładki nikogo w gminie nie interesuje.

Od redakcji:

Panie Wójcie, do jasnej Anielki! Czy pogoni Pan wreszcie swoich ludzi do roboty? Kto, do ciężkiej cholery, za to odpowiada? Ma Pan zamiar dalej czekać aż kładkę całkiem rozbiorą? Możemy podpowiedzieć, że kamerka na podczerwień kosztuje na AliExpress 15 zł. Remont będzie kosztował wiele tysięcy!

Jak oceniasz wpis?

Kliknij!

Ocena: 3.7 / 5. Głosy: 12

Oceń jako pierwszy!
2 Comments

 1. Policja jest od tego, dajcie spokój urzędowi. Może Pan Redaktor założy tam kamerkę i będzie spokój, będziemy oglądać transmisje online 🙂

  • Nie, otóż jesteś w błędzie! Policja nie jest od wystawiania posterunku do pilnowania czy czasem nikt nie dewastuje mienia gminnego. Od pilnowania swojego majątku w pierwszym rzędzie jest gmina!
   Nie jest to pierwsza interwencja w sprawie dewastacji tego mostu i gmina, która za niego odpowiada nie zrobiła nic, by to ukrócić!
   Nie wiem czy rozumiesz co się dzieje, ale ktoś właśnie dewastuje Twoje mienie! Przy czym ludzie, którym płacisz by tego pilnowali właśnie maja to w nosie. A za remont zapłaci kto? Ano TY!
   Wiesz co robił zarząd mojej wspólnoty mieszkaniowej w takim przypadku? Obciążał karami firmę ochroniarską, a w końcu ją po prostu wyrzucił z osiedla! A odkąd przy wejściach i na piętrach pojawiły się kamery, problem zwyczajnie i po prostu sam zniknął!
   No więc rozwiązanie tego problemu naprawdę jest proste jak konstrukcja cepa i tanie jak barszcz. Tylko wiesz co trzeba? Trzeba chcieć!
   Nie, ja nie założę tam kamerki, bo mi nawet nie wolno tego zrobić! I dobrze, byś o tym wiedział. Owszem, jakiś czas temu toczyła się krótko rozmowa z poprzednim Panem Wójtem o publicznym monitoringu, ale na runku. I spełzły na niczym.
   Jeśli gmina udostępni odpowiedni sygnał z publicznej kamerki, ja deklaruję udostępnienie tego sygnału na portalu!
   Pozdrowienia

Komentowanie jest wyłączone.