Dementujemy plotkę – kierownik Domu Kultury bez zmian!

Fot. FB @gminalapanow

Martwiliście się? Też słyszeliście te plotki? W każdej jest oczywiście ziarno prawdy. Ale…

Czy kierownik Domu Kultury w Łapanowie straci stanowisko? Pisaliśmy o tym TUTAJ. W Łapanowie od plotek aż huczy. Czy chwalonego przez Was Piotra Musiała rzeczywiście ma zastąpić przewodnicząca rady, magister Celina Jacewicz? Dementujemy te plotki – NIE! Magister Jacewicz nie będzie szefową Domu Kultury w Łapanowie! Inne plotki mówią, że ma dalej idące ambicje.

Na pytanie o rzekomo planowaną zmienę na stanowisku kierownika Domu Kultury w Łapanowie dostaliśmy od Michała Paszkota, dyrektora Centrum Kultury Gminy Łapanów takiego maila. Brzmi jednoznacznie, ale zwracamy uwagę na sformułowanie: na dzień dzisiejszy (czyli 26 września):

Uprzejmie informuję że na dzień dzisiejszy Pan Piotr Musiał pełni funkcję kierownika Domu Kultury w Łapanowie.

 

 
4 Comments

  1. Domy kultury, straże PSP to dobre miejsce do przechowania swojego elektoratu. Pełnią ważną funkcje, jak to powiedział pewien dobrze zorientowany mieszkaniec „z jednej strony to element folkloru, ale też taki, który dodatkowo zagłosuje na tych których trzeba!!!”

  2. nic dziwnego bo pan redaktor pisze tylko plotki a to co jest ważne to udaje że tego nie zauważa pisze to co według niego ma wywołać sensacje

Komentowanie jest wyłączone.