Debata Manys-Roj. Pod dęba nie przyszedł, ale na Facebooku jest jazda!

Na Facebooku „Mój Łapanów” doszło do ostrego starcia między Karolem Manysem, naszym wydawcą i potencjalnym kandydatem na nowego wójta a obecnym wójtem Robertem Rojem.

Powód tego ostrego starcia to ostatnie zamówienie na remonty placów zabaw przy przedszkolu w Łapanowie i przy szkole w Zbydniowie.

Przypomnijmy, gmina triumfalnie ogłosiła, że wyłoniono wykanawcę tych dwóch inwestycji! Problmem polega na tym, że robić je ma jedna firma – TRAN-ZIEM Jerzy Satoła.

Robert Roj chce mu dać zamówienie bez przetargu mimo, że wartość obu zamówień wymaga przetargu. I co gorsza – ze względu na fatalną kondycję finansową gmina jeszcze przed chwilą gmina oszczędzała na odżywianiu dzieci, ale trzy miesiące przed wyborami nie szczędzi na placach zabaw i mocno za nie przepłaca!

Ale na tym nie koniec…

Tak się składa, że dwie inne inwestycje realizowane nagle w gminie: zagospodarowanie terenu wokół świetlicy na Wolicy oraz remont i zagospodarowanie wokół świetlicy w Chrostowej za ponad 121 tys. zł wykona… Przewóz Towarów oraz Budownictwo Drogowe, Roboty Ziemne Mirosław Satoła.

Jak wyglądała wymiana zdań między Panami?

Post wygląda następująco:

Histeryczna reakcja wójta Roberta Roja:

Manys na to to:

Na co przestraszony Roj:

I Manys…

A przy okazji:

Jak oceniasz wpis?

Kliknij!

Ocena: / 5. Głosy:
5 Comments

 1. Do Pana Manysa. Myślę, że warto zapytać Pana Wójta ile pieniędzy Wójt Roj zainwestował w poszczególne wsie w gminie za swojej kadencji?
  Zobaczymy przez to sympatię Wójta oraz operatywność poszczególnych sołtysów i radnych Rady Gminy. Nam takiej odpowiedzi nie udzieli a Panu będzie musiał. Pozdrawiam.

  • Na portalu „mój łapanów” lepiej nie poruszać kwestii poprawności języka polskiego trudno znaleźć tutaj poprawnie skleconą wypowiedź, choćby krótką…

   • Tacy są Mieszkańcy! Poza mało znaczącymi złościwłościami są WIELCY 😉
    KOCHAM ICH 🙂
    Ta gmina naprawdę zasługuje na więcej!

Komentowanie jest wyłączone.