Czytelnik: czyje to miasteczko komunikacyjne przy szkole?

3
(16)

Napisał do nas Czytelnik w sprawie opłakanego stanu miasteczka komunikacyjnego, które się znajduje na tyłach szkoły w Łapanowie.

Czytelnik chciałby podjąć działanie, by miasteczko, które jest w opłakanym stanie przywrócić do życia. Oto informacja od niego:

Szanowna Redakcjo, Panie Karolu,

zwracam się z prośbą o pomoc w ustaleniu właściciela i/lub zarządcy miasteczka komunikacyjnego znajdującego się przy szkole podstawowej w Łapanowie. Jest ono w opłakanym stanie i chciałbym podjąć działanie w celu przywrócenia go do życia. Dla naszych dzieciaków jest to bardzo ciekawe miejsce, które ma też duże walory edukacyjne, poza tym jest to też spuścizna po naszym mistrzu Januszu Kuligu. Państwo macie dobre źródła informacji i na pewno uda nam się coś razem zdziałać.

Jak oceniasz wpis?

Kliknij!

Ocena: 3 / 5. Głosy: 16

Oceń jako pierwszy!
4 Comments

  1. Młodzież jeżdżącą na hulajnogach jest przeganiana z każdego miejsca w Łapanowie. Może warto byłoby przeznaczyć część takiego miasteczka właśnie na ich potrzeby? Nie siedzą przed kompem, chcą spędzić czas na świeżym powietrzu. Ustawić kilka sprzętów do jazdy (jak w Gdowie) i młodzi ludzie będą mieli gdzie realizować swoją pasję, bez wyganiania ich ciągle z każdego miejsca. Wczoraj odwiedzili pana Wójta, by wskazał im miejsce gdzie mogą jedzić na hujalnogach, ciekawe co z tego wyjdzie…trzymamy kciuki panie Wójcie za dobrą decyzję, młodzież w Łapanowie to także obywatele naszej gminy, dlatego jeśli powstały ogromne boiska sportowe dla lubiących grać w piłkę, dlaczego nie miałby powstać jakiś niewielki skate park na terenie naszej gminy, dla dzieciaków które lubią hulajnogi, deskorolki i rowery. Może jakaś zbiórka publiczna na wyposażenie? Zróbmy wreszcie coś dobrego w naszej gminie…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.