Czytelniczka ma pomysł! Robimy teatr!

Fot. Pixabay
4.3
(7)

Teatr jest ludziom potrzebny – pisze. Tak, jest potrzebny! Pomysł jest super! Wspieramy rękami i nogami!

Mam pomysł odnośnie spektakli w GOK-u w Łapanowie – pisze Czytelniczka. – Ludzie robią spektakle, mamy amatorskich aktorów. To jest zajebista sprawa!

Czytelniczka, tak z Łapanowa, jest charakteryzatorem i pracuje na planach filmowych. Wie, o czym mówi…

To można połączyć i tworzyć spektakle na wyższą skalę, brać opłaty „co łaska” i reklamować Łapanów, rozwijać się!

Później, gdyby to wypaliło, aktorzy zarabialiby pieniądze, teatr jest ludziom potrzebny! Kultury i szacunku  Łapanów dawno nie widział – pisze.

Pani dyrektor, Wiolu, co Ty ta to?

Jak oceniasz wpis?

Kliknij!

Ocena: 4.3 / 5. Głosy: 7

Oceń jako pierwszy!
2 Comments

  1. Kiedyś miałem pomysł by na wałach od strony rzeki/łapanowa tam z tyłu zrobić kilka drewnianych ławek i prowizoryczną małą drewnianą scenę na zasadzie akcji – może jakby w pracy ludzie się przyłączyli to głupio byłoby to psuć i postało by dłużej 🙂 wiem że to teren zalewowy, ale takie nieinwazyjne „budownictwo” mogło by tam stać i służyć. W miarę możliwości opiekowałbym się tym i odbudowywał jak się coś posypie. idealny teren, bo ławki na stoku wału byłyby jak siedzenia w kinie – nikt by nikomu nie zasłaniał, las z drugiej strony robił by echo jak w antycznym teatrze 🙂 blisko do rynku, samochód jest gdzie postawić, idealnie – nie tylko spektakle można by wystawiać na świeżym powietrzu, różne inne spotkania mogły by tam działać. są tam lampy uliczne, więc widać w nocy też, a mały agregat i kilka naświetlaczy led oświetlało by scenę… można by się rozpisywać, zrobiłem nawet szkic z wymiarami, ale to trzeba by było rzeczywiście dobrej postawy społeczności gminy oraz urzędów miłościwie nam panujących 🙂

Komentowanie jest wyłączone.