Czy wygramy, czy przegramy – Łapanów rozsławiamy

Gmina już od dawna nie miała takiej promocji…

O naszym spotkaniu „pod Dębem”, które ma się odbyć w sobotę, 5 maja o godz. 15.00 na łapanowskim Rynku pisze serwis Wirtualne Media.

Możecie je obserować na Facebooku.

Mamy już potwierdzony oficjalny wpis Gminy Łapanów.

 

 

 

 

 
20 Comments

 1. Mój wpis też zniknął więc po co się wysilać ?. Był pozytywny. Pozdrawiam cenzora .

  • Bardzo przepraszam. Mój błąd. Zamiast „zatwierdź” niechcący kliknąłem obok. Dzięki za interwencję i jeszcze raz przepraszam;)

 2. Są jakieś dane ile było ludzi? Zdjęcia? Jakie pytania padały? Czy redakcja pokusi się wreszcie o jakąś relację z wydarzenia? Chyba, że było tak słabo, że nie warto…

  • Było bardzo owocnie i merytorycznie. Relacja będzie – proszę o cierpliwość. Ale też nie da się krótko zrelacjonować prawie 3 godzin rozmowy. Na następne spotkanie zapraszam osobiście 😉

 3. Czy było, aż tak źle, że moderuje się wpisy (Smaga 6 MAJA 2018 O GODZ. 22:12 (…) i na jego wpis była odpowiedź, teraz zniknęła???. Odpowiedź była pozytywna, sprzyjająca, pochlebna, więc normalnie nie rozumiem???

 4. A jednak poważny kandydat nie oszołom. Potraktowanie ludzi z szacunkiem przyniesie efekty Pozdrawiam.

 5. Byłem, tylko na chwile bo dzieci goniły ale myśle, że kiedyś będzie czas porozmawiać spokojnie. Pozdrawiam i powodzenia. Dla młodych ludzi chcących zmiany „na lepsze” (mam nadzieje) zawsze jestem za. 🙂

 6. Infantylny i słaby ten wasz hate. Mowa nienawiści bo o niej mówimy nie po raz pierwszy jest kierowana do tych co chcą zrobić dla ludzi z naszego Lapanowa. Przestraszyć, zastraszyć i przegonic. Słabo u Was wizją jakiś działań dla gminy. Jestem coraz bardziej do Manysa przekonany, że pokazuje swą przysłowiowa gębę i chce coś zrobić.Powodzenia!

 7. Niewiem czy Łapanowianie już dojrzeli do radykalnej zmiany zastąpienia wójtów z sąsiedztwa czyli układowymi na człowieka bez takiego homonta ?.Sfoim postępowaniem dokonałeś pozytywnych zakulisowych zmian na tepsze o których niewiesz a nastąpiły ze strachu przed ujawnieniem gdy ktoś z poza układów urzędniczo korupcyjnych mógłby je wykryć jako nowy niespaprany wójt.Powodzenia.

 8. Witamy. Jest Pan doskonałym kandydatem na wójta.Śledzimy Pana wypowiedzi są profesjonalne, przemyślane i ratujące gminę.Wierzymy w dojrzałość społeczeństwa gm. Łapanów.

  • Bardzo dziękuję, to miłe:-) Również wierzę w tę dojrzałość 😉
   Serdecznie pozdrawiam i zapraszam 5 maja o 15.00 pod Dęba

Komentowanie jest wyłączone.