CKZIU w Łapanowie na Festiwalu Zawodów w Małopolsce

bochnia.starostwo.gov.pl

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Łapanowie, jako jedyna szkoła z powiatu bocheńskiego, uczestniczyło w piątej edycji Festiwalu Zawodów w Małopolsce. Targi Edukacyjne odbyły się w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków.

W wydarzeniu udział wzięło ponad stu wystawców, wśród których znalazły się szkoły ponadgimnazjalne, uczelnie wyższe, służby mundurowe oraz przedsiębiorcy współpracujący ze szkołami.

CKZiU w Łapanowie zrealizowało ekspozycję „Elegancja na słodkim stole” w ramach branży gastronomiczno-turystycznej. Główną część powierzchni wystawienniczej zajął słodki stół, na którym zagościły smaczne i wykonane z dużą dbałością o detale wypieki. Całość utrzymana została w tonacji czarno-białej z czerwonym akcentem barwnym. W ciągu trzech dni trwania Targów odwiedzający stoisko mogli nie tylko degustować słodkości, ale również przyglądać się pokazom tworzenia ozdób wielkanocnych przy użyciu masy marcepanowej w wykonaniu uczniów kierunków gastronomicznych.

bochnia.starostwo.gov.pl

 

Inicjatorem Festiwalu jest Województwo Małopolskie. Przedsięwzięcie zostało objęte Honorowym Patronatem Małopolskiego Kuratora Oświaty.

bochnia.starostwo.gov.pl

Jak oceniasz wpis?

Kliknij!

Ocena: / 5. Głosy:

Oceń jako pierwszy!