Choinka będzie świecić! Jest oświadczenie gminy!

Fot. FB @osp.lapanow
3
(2)

Choinka na Runku, która tak pięknie przystroili Mieszkańcy będzie świecić!

Po tym jak wczoraj napisaliśmy, że choinka na Rynku od Wigilii nie świeci, gmina wydała dziś specjalne oświadczenie. Drzewko ma świecić!

Z naszych informacji wynika, że to jeden z pracowników urzędu zdecydował o wyłączeniu oświetlenia na choince. Powodem odłączenia prądu miały być lampki, które zdaniem urzędnika nie miały odpowiednich atestów. Osoby, które były zaangażowane w przedświąteczne przybieranie drzewka nie kryły oburzenia. Ich zdaniem wyłączenie lampek to czysta paranoja, objaw skrajnej głupoty, albo bezmyślna złośliwość.

Gmina wydała w tej sprawie specjalne oświadczenie. Oto ono:

Informacja dot. oświetlenia na łapanowskiej choince

W związku ze zwarciem instalacji elektrycznej w oświetleniu choinki znajdującej się na płycie łapanowskiego rynku, które miało miejsce w dniu 24.12.2019 r., Urząd Gminy Łapanów zakupił nowe oświetlenie, które w dniu dzisiejszym zostanie założone przez druhów z OSP Łapanów.

Urząd Gminy wyraża wdzięczność wobec druhów za pomoc w wystroju choinki.

 

Jak oceniasz wpis?

Kliknij!

Ocena: 3 / 5. Głosy: 2

Oceń jako pierwszy!
2 Comments

 1. Mamy najlepsza brygade OSP chyba w calej Małopolsce!
  Brawa dla Was bo na prawdę wykazaliscie się megga cierpliwością i poswieciliscie na prawdę kilka dobrych godzin ,żeby choinka była pięknie ubrana i ŚWIECIŁA!
  Dziękuję również Panu Wójtowi, fajnie że można liczyć na wsparcie Gminy i pomoc! Na prawdę jestem bardzo zadowolona i mieszkańcy zapewne też z takiego finiszu
  Wszystkiego dobrego w Nowym Roku dla wszystkich !
  Pozdrawiam Serdecznie!
  I do następnej ” akcji”
  Edyta Sitek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.