Chcemy legalnych pokazów driftu w Łapanowie!

Fot. Fb @Terrornightdrivers
4.4
(14)

To ma być dziś od 21.00 w okolicach kościoła w Łapanowie. Mają być pokazy driftu!

Impreza nie jest legalna – nie została nigdzie oficjalnie zgłoszona. Co nie zmienia faktu, że się odbędzie. Może to być gigantyczna promocyjna szansa Łapanowa!

Terror Night Drivers – tak przedstawiają się na Facebooku organizatorzy dzisiejszego wydarzenia. Nieoficjalnie wiemy, że działające w Małopolsce grupy driftowe wybrały właśnie Łapanów na miejsce swoich spotkań.

Na Facebooku zainteresowanie dzisiejszą imprezą w Łapanowie wyraża już ponad tysiąc osób. Ponad 160 deklaruje, że weźmie w niej udział.

Chcemy po prostu organizować legalne wyścigi I pokazy driftu!

Od kilku dni korespondujemy z organizatorami imprezy. Również po nocach.

Jestem w drodze z Portugali wyjechałem godzinę temu i pędzę do Polski. Nie wiem czy nawet uda mi się być na zlocie… – to organizator imprezy.

Staraliśmy się doprowadzić do tego, by spotkanie było w pełni legalne – zabezpieczone przez policję. Niestety, to się nie udało. Mimo, że po nocach niepokoiliśmy nawet wójta, za co przepraszamy.

Tak czy inaczej – spotkanie się odbędzie. Policja o nim wie.

Będzie 900 osób na pewno kilkanaście grup potwierdziło uczestniczenie w zlocie. Brzesko, Bochnia, Nowy Sącz, Limanowa, Łąkta, Dobczyce, Myślenice, Wieliczka… – pisze organizator.

impreza ma się zacząć dziś o 21.00. Organizator dopytuje, ile by kosztowało zorganizowanie w pełni legalnej imprezy? Nie wiemy…

Jest ogromne zainteresowanie nad legalnymi spotkaniami i wyścigami – pisze.

Chcieliśmy organizować legalne spotkania motoryzacyjne, lecz nikt nie wyraził pozwolenia na taki pomysł – dodaje.

W tle pojawiają się cele charytatywne. Co na to władze gminy? Panie Wójcie, obudź się Pan!

Kochani, akurat w Łapanowie powinniście być mile witani 🙂

Oczywiście w granicach zdrowego rozsądku i prawa…

Jak oceniasz wpis?

Kliknij!

Ocena: 4.4 / 5. Głosy: 14

Oceń jako pierwszy!
3 Comments

  1. Zgadzam się w pełni z Olo.
    Mam nadzieję, że nowo otwarty komisariat w Trzcianie, pokaże po co został otwarty i odrazu pożądnie zasili swój budrzet.
    Nie udało się legalnie to nie pajacować i nie robić imprezy.
    Jak wszystko załatwicie zgodnie z prawem, w odpowiednim miejscu gdzie nikomu nie bedziecie przeszkadzać to jak najbardziej.
    A promocja to chyba ma polegać na tym że zostaną czarne szlaczki na parkingu przed kościołem albo co gorsze na wybrukowanym placu, gdzie kostka zostanie po prostu zniszczona w ten sposób…

  2. Pokazy driftu? Promocja dla Łapanowa? Bezsensowne palenie gumy paliwa i szaleńcze wyścigi dla adrenaliny? Ryk silników na wysokich obrotach dla zabawy niewyżytych leczących kompleksy ziomów? Jakieś argumenty za sensownością takiego przedsięwzięcia. Na czym miałaby polegać promocja dla Łapanowa? Jestem zdecydowanie przeciwny takim akcjom.

Komentowanie jest wyłączone.