Burda na dniach Łapanowa. Policja potwierdza: doszło do nieporozumień

Fot. Policja.pl

Noc z soboty na niedzielę. Na dniach Łapanowa dochodzi do bójki między uczestnikami i ochroniarzami. W ruch idzie gaz łzawiący i pałki. Policja: nieporozumienia wyjaśniono na miejscu, a  strony po pouczeniu rozeszły się.

Burda na dniach Łapanowa. Policja potwierdza: doszło do nieporozumień. Możecie o tym przeczytać TUTAJ i TUTAJ. W związku z naszymi pytaniami dotyczącymi nocnych zamieszek policja informuje:

W dniu 2 lipca 2017 r. około godz. 2.30 w m. Łapanów  już po zakończonej imprezie z okazji Dni Łapanowa, doszło do nieporozumień pomiędzy uczestnikami imprezy a pracownikami ochrony. Grupa około 20 osób nie chciała opuścić miejsca imprezy, doszło m.in. do utarczek słownych pomiędzy uczestnikami zajścia. Po przyjeździe funkcjonariuszy z KP w Nowym Wiśniczu nieporozumienia wyjaśniono na miejscu, a strony po pouczeniu rozeszły się.

W sprawie nocnych zajść czekamy jeszcze na stanowisko władz Łapanowa oraz firmy ochroniarskiej.
4 Comments

  1. cudowna policja całe szczęście że tam byli i jak zawsze pomogli uratować życie i zdrowie niewinnych a ponadto bardzo łagodnie podchodząc do sprawy tali tylko pouczenia a nie mandaty dobrze bawiącej się choć nieco agresywnie młodzieży Chwała Wielkim Dobrym Policjantom!!!
    jesteśmy wam wdzięczni zarówno za bezpieczeństwo jak i za samo poczucie bezpieczeństwa w Łapanowie
    wielkie Bóg zapłać kochamy was!!!!

  2. Ale siejecie propagandę!! Jak młodzi siedzą na rynku to od razu robicie z nich nie wiadomo jakich złych, ale kiedy to służby bezpieczeństwa nawalają, to sytuacja określana jest mianem „nieporozumienia”. Jako osoba obecna przy całej sytuacji stwierdzam, że ta wypowiedź to kupa bzdur, bo akcja miała miejsce W TRAKCIE imprezy i nie została rozwiązana pokojowo. Nie pozdrawiam autora artykułu, ani policji za sianie kłamstw. Zajmijcie się czymś poważnym, zamiast robić afery i mobbingować osoby pracujące w gminie, których też nie lubie ale przynajmniej szanuje bo to ludzie jak kazdy inny. Czas odlubić Mój Łapanów na fb.

  3. Ale bzdury! Akcja miała miejsce w trakcie (bo tuż przy końcu) a nie po zakończeniu imprezy! Nie było mowy o opuszczaniu placu imprezy ponieważ ona trwała! „Ochrona” co rok robi rozruby na Dniach Łapanowa strach tam być, bo traktują wszystkich jak przestępców i worki treningowe! Nie rozumiem jak można tego nie zauważyć i nic z tym nie robić!

  4. Ale bzdury! Akcja miała miejsce w trakcie (bo tuż przy końcu) a nie po zakończeniu imprezy! Nie było mowy o opuszczaniu placu imprezy ponieważ ona trwała! „Ochrona” co rok robi rozruby na Dniach Łapanowa strach tam być, bo traktują wszystkich jak przestępców i worki treningowe! Nie rozumiem jak można tego nie zauważyć i nic z tym nie robić!

Komentowanie jest wyłączone.