Brakuje miejsc w szkołach? W Łapanowie są wolne!

Budynek Zespołu Szkół w Łapanowie Fot. MójŁapanów
3.3
(7)

Od kilku tygodni samorządowcy z całego kraju alarmują – dzieci nie będą się uczyć! Nie ma miejsc w szkołach! A jak jest w Łapanowie?

Brakuje miejsc w szkołach? Okazuje się, że w Łapanowie są wolne!

W Warszawie tysiące dzieci bez miejsc w liceach. Podobne informacje docierają też z innych miast. Od kilku tygodni nie ma praktycznie dnia, by ktoś nie podnosił alarmu, że z powodu reformy szkolnictwa dzieci zostaną bez szkoły. A tymczasem…

Z informacji, jakie można znaleźć w internetowym systemie o naborze do szkół ponadgimnazjalnych w Małopolsce wynika, że w łapanowskim Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego ciągle jest 90 wolnych miejsc. Możecie zobaczyć TUTAJ.

– Tak, mamy jeszcze miejsca – potwierdza pani w sekretariacie i zaprasza do zapoznania się z ofertą. – Nie wszystkie kierunki będą uruchomione, ale miejsca są.

Szkoła zachęca do odwiedzenia strony TUTAJ, a najlepiej kontaktu telefonicznego lub osobistego.

– Nie ma problemu, a mamy naprawdę fajne kierunki – słyszymy.

Miejsca na pewno są na kierunkach informatycznych, ale nie tylko. A wiadomo – informatyka to przyszłość. Ludzie obeznani z komputerami nie tylko nie mają żadnych problemów ze znalezieniem pracy. Najlepsi przebierają w ofertach, a nawet mogą kaprysić przy stawkach.

Wszystkie informacje o szkole znajdziecie TUTAJ.

No i tutaj…

Jak oceniasz wpis?

Kliknij!

Ocena: 3.3 / 5. Głosy: 7

Oceń jako pierwszy!