Bezwzględny zabójca sexu. Nie daj się mu!

Fot. Pixabay

Rutyna, rutyna, rutyna… To najgorsza rzecz, jaka może się zdarzyć w związku.

Nie jest żadną tajemnicą, że udane życie seksualne ma zbawienny wpływ nie tylko na nasz nastrój, ale również na zdrowie. Powodzenie i satysfakcja w związku to podstawa dobrego samopoczucia. Jeśli w łóżku nie dzieje się dobrze, nie pozostaje to bez wpływu na nasz nastrój.

Co zrobić, by naszego związku nie zabijała rutyna? Oto kilka rad, których warto się trzymać!

  1. Akceptacja – jeśli mówisz jej: mogłabyś się odchodzić, nie licz na to, że w łózku będzie dobrze. Jeśli ciągle mu powtarzasz, że jest byle jaki – nie spodziewaj się, że w łóżku zmieni się w demona seksu.
  2. Rozmowa – jeśli oboje chcecie czerpać radość z igraszek w łóżku, musicie się nauczyć otwarcie mówić o swoich potrzebach.
  3. Forma – o wiele łatwiej będzie ci spełnić jej zachcianki jeśli zadbasz o formę fizyczną. Jeśli chcesz zrobić na nim wrażenie – zaskocz go wieczorem tańcem brzucha.
  4. Nastrój – nie licz na to, że ona będzie miała ochotę na igraszki, jeśli zamiast romantycznej kolacji przy świecach będziesz ją wieczorem wołał: Jola, chodź wreszcie do łóżka!
  5. Seksapil – może warto wybrać się na zakupy… Z pewnością zrobisz na nim większe wrażenie, jeśli zaskoczysz go seksowną bielizną. Stary szlafrok i papiloty to nie jest to, co „kręci” facetów.
  6. Miejsce – pamiętajcie, że udany seks to nie tylko sprawa łóżkowa. Kochać można się w różnych miejscach i nie tylko wieczorem. Zabawa w miejscu, w którym dotąd tego nie robiliście będzie niezapomniana!
  7. Zabawki – wszyscy to znamy z filmów: szampan z truskawkami, czekolada i bita śmietana… Czemu nie pozwolić sobie na odrobinę takiego szaleństwa? A może coś ostrzejszego? Wszystko od was zależy!
  8. Głowa – jest mało prawdopodobne, że zapamiętacie „ten” wieczór jeśli będziecie zmęczeni. Albo jeśli oboje będziecie myśleć o innych problemach. Dlatego – najpierw uwolnijcie głowę!
  9. Efekt łoł – jeśli chcesz, by tę chwilę na długo pozostały w waszej pamięci wykaz się kreatywnością, zaskocz go, zrób na niej wrażenie. Nie czekaj, przejmij inicjatywę!
  10. Igraszki – seks to nie wyścigi! Z pewnością dacie sobie więcej satysfakcji, gdy zadbacie o grę wstępną. Dobra rozgrzewka przed „daniem głównym” sprawi, że będzie lepiej smakowało.

Badania seksuologów pokazują, że statystyczny Polak kocha sie raz w tygodniu. Najczęściej w sobotę między godziną 21 a północą.

Przeciętny stosunek trwa ok. 15 minut.

42 proc. Polaków jest zadowolona ze swojego życia seksualnego.

Jak oceniasz wpis?

Kliknij!

Ocena: / 5. Głosy:
2 Comments

Komentowanie jest wyłączone.