Bastion VR na Zamku w Wiśniczu!

nowywisnicz.pl

Od pierwszego weekendu kwietnia (1-2.04), Zamek w Wiśniczu zaprasza do Bastionu VR, na podróż w czasie w technologii wirtualnej rzeczywistości. 

Nowe technologie wkraczają coraz dynamiczniej do prawie każdych sfer naszego życia, wkroczą więc też na Zamek w Wiśniczu. Od początku kwietnia zamek otwiera „Bastion VR” a w nim, atrakcję unikatową w skali obiektów zamkowych nie tylko w Polsce.

Na najnowszych urządzeniach pozwalających na projekcję w tej technologii, turyści będą mogli wybrać się w podróż po wiśnickim zamku w scenerii XVII wieku, dzięki specjalnie do tego stworzonej aplikacji multimedialnej. To wszystko obserwować będą z pozycji lotu nietoperza, które są jednym z symboli i atrakcji naszego zamku do dzisiaj. A skoro lot nietoperza to wzniosą się ponad malownicze wiśnickie wzgórza i zobaczą niezwykłą panoramę zamku, klasztoru i miasta, jeden z najcenniejszych w skali naszego kraju zespół architektoniczno-urbanistyczno-przestrzenny, który prawie bez większych zmian przetrwał do naszych czasów.

Bastion VR czeka na Was!

Zobaczcie przedsmak tego co Was czeka!

Jak oceniasz wpis?

Kliknij!

Ocena: / 5. Głosy:

Oceń jako pierwszy!