Audi i łup w betonowy słup

Groźny wypadek w Podolanach.

Wczoraj (28.10.2017) nasza jednostka dwa razy wyjeżdżała do zdarzeń.

Do pierwszego zdarzenia doszło około 11:40. Dyżurny przyjął zgłoszenie o wypadku drogowym w Podolanach na Drodze Wojewódzkiej.

Do akcji z naszej jednostki udał się zastęp SLRt. Po przyjeździe na miejsce zdarzenia i rozpoznaniu sytuacji okazało się, że samochód osobowy marki AUDI wypadł z drogi i uderzył w betonowy słup. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu pierwszej pomocy kierującej pojazdem, która ostatecznie nie została zabrana do szpitala oraz usunięciu skutków zdarzenia. Przez blisko godzinę ruch odbywał się wahadłowo.

Około godziny 14:10 dyżurny SKKP PSP w Wieliczce przyjął zgłoszenie o rozlanej substancji na ulicy Myślenickiej w Gdowie. Do akcji udał się jeden zastęp z naszej OSP. Po przyjeździe na miejsce okazało się, że na odcinku około 300 metrów rozlany jest olej. Nasze działania, które trwały około 30 minut polegały na neutralizacji rozlanej cieczy.


Artykuł pochodzi z www.facebook.com/osp.gdow
1 Comment

  1. Niebezpieczny odcinek drogi. Nierówna i śliska nawierzchnia. Już dawno powinni tam położyć nowy asfalt bo coraz częściej będą tam wypadki…

Komentowanie jest wyłączone.