Ach, co za noc! Pidżama party w Zbydniowie [galeria]

  Z 24 na 25 lutego w zbydniowskiej szkole odbyło się Pidżama Party. W wydarzeniu wzięło udział 19 uczniów z klas III – VI. Na smakowite rozpoczęcie spotkania uczniowie wraz z opiekunkami przygotowali wyśmienitą pizzę.

Następnie uczniowie w dwóch grupach rywalizowali w kalamburach. Dzieci znakomicie bawiły się również przy karaoke. Chętnie śpiewały i tańczyły. Najbardziej oczekiwanym punktem programu były opowieści z dreszczykiem. Każda klasa przygotowała swoją historię, a na zakończenie pani Małgorzata Sowa zapewniła dzieciom dreszcz emocji. Wszystkie te atrakcje trwały do godziny 2.00. Czas leciał, a naszej młodzieży wcale nie chciało się spać. Za to większość już zgłodniała, więc przygotowaliśmy wcześniejsze śniadanie. Wtedy energia znów powróciła i uczniowie zamiast spać rywalizowali w zawodach sportowych. Nikt nie chciał spać by nie zostać pomalowanym, ale niestety 3 osoby w końcu zmożył sen. I stało się! Obudzili się z bardzo zdumionymi minami Uśmiech

Po doprowadzeniu sal do porządku o godzinie 6.00 rozeszliśmy się do domów. Myślimy, że nie ma osoby, która byłaby niezadowolona z przebiegu tej nocy. Uczniowie już czekają na następną taką noc.

Zdjęcia: http://www.spzbydniow.szkolnastrona.pl/