A ci truli, truli, truli… – szokujące zdjęcia Czytelnika

Od jednego z Czytelników dostaliśmy kolejną porcję szokujących zdjęć. Wynika z nich jedno – a ci jak truli, truli, truli…

Czytelnik pisze:

Trzy zdjęcia z krwią, to 2018 rok. Pozostałe – 2017. Czy ktoś się za to weźmie?

Inny dodaje:

Jak to możliwe, że kierownik współodpowiedzialny za zatruwanie wody odchodzi po 3-miesięcznym wypowiedzeniu, a pracownik, który przyczynił się do ograniczenia tego procederu i walczył, żeby to sie nie powtórzyło, wyleciał dyscyplinarnie przy aprobacie obecnego wójta.

 

 

 

 

 

 

 

Szokujące zdjęcia

I porażający film

I niektóre Wasze opinie

Jak oceniasz wpis?

Kliknij!

Ocena: / 5. Głosy:
14 Comments

 1. Dzień dobry. Nasuwa mi się takie pytanie jeśli pan obecny Vice kierownik Paszkot był również Vice kierownikiem od przynajmniej 5 lat nie zechciał się postawić ubojni I zakończyć proceder zatruwania wody , jeżeli ktoś jest czysty nie powiązane układami to jako Vice kierownik czemu tego nie zrobił to jest przecież niewytłumaczalne . Przymykają oczy na zatruwanie mieszkańców co chciał osiągnąć albo strach pomyśleć jacy ludzie są zdemoralizowani pozdrawiam wszystkich.

 2. Jest taka zasada jeśli w firmach jest pajęczyna powiązań z prywatnym biznesem. Wtedy wymienia się całe kierownictwo bo wiadomo że jak szef był powiązany to jego zastępca prędzej czy później odnowi biznes.

 3. W Gminnoprywatnej firmie GZK. Rządził kierownik wraz z zastępcą pracownik zaś albo wykonywał polecenia Na przykład przyjmowania resztek zwierzęcych z ubojni albo wylatują na pysk. I takie rzeczy też są na tych słynnych taśmach Pozdrawiam

 4. Witam karbowana rura to wylot tylko i wyłącznie z ubojni. Tamtędy w tamtym roku wypuszczali krew do rzeki i zostali przyłapani przez wracającego po pracy pracownika GZK. Przyjechała policja WIOŚ złapanli na gorącym uczynku Ubojnie.

 5. Redaktorze jednego nie rozumiem. D. Pokazuje zdjęcia i filmy z tego co sam między innymi wpuszczał do rzeki? Przecież w prokuraturze zeznał ze bardzo dużo razy na polecenie kierownictwa oczyszczalnia wypuszczała ścieki do rzeki. Trwało to latami a jak się zrobił wokół tego dym to zaniósł nagrania do prokuratury. Po co? Żeby chronić własny tyłek ? Czemu nie wcześniej ? Ty go bronisz ze został zwolniony a on między innymi truł wszystkich mieszkańców! To jakaś kpina jest!!!

  • Będąc pracownikiem wykonywał polecenia zwierzchnik. Nie ma nam ciąży odpowiedzialność, ale na osobach decyzyjnych.
   Cieszę się, że chociaż w sądzie ten pan zezbajac pod przysięga powiedział prawdę o przerwał zmowe milczenia.

 6. Również poznaję ten betonowy wylot na pierwszych dwóch zdjęciach to wylot awaryjny z oczyszczalni ścieków tamtędy wypuszczali za kierownictwa zarówno obecnego kierownika jak
  i wcześniejszego smacznego wszystkim Co pan na to panie wójcie w 2017 obecny kierownik Paszkot też był wice kierownikiem ?.

  • Rura karbowana to stary wylot który oczyszczalnia miała zlikwidować po wybudowaniu nowego. Jak widać wciąż czynny używany przez D. I kolegów !!! Szok!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.