22-letni motocyklista zginął w wypadku

Policja Wieliczka

Jak ustalili przybyli na miejsce funkcjonariusze  wielickiej drogówki kierujący motocyklem 22-letni  mieszkaniec powiatu wielkiego jechał od miejscowości Gdów w kierunku Wieliczki.

 

W pewnym momencie z  jednej z dróg podporządkowanych z prawej strony motocyklisty, wyjechał kierujący Audi 27-letni mieszkaniec powiatu wielickiego, który podróżował z żoną w zaawansowanej ciąży.  Pomimo podjętej próby uniknięcia zderzenia przez kierującego Audi motocyklista  z dużą siłą uderzył w pojazd a motocykl  został odrzucony kilkadziesiąt metrów dalej. Pomimo trwającej kilkanaście minut akcji reanimacyjnej przez jedną z mieszkanek gminy Biskupice, która zasługuje na wielkie uznanie za okazaną postawę, nie udało się uratować życia motocykliście. Pasażerka Audi  nie odniosła żadnych obrażeń. Likwidujący zdarzenie policjanci ustalili również, że kierujący motocyklem nie posiadał stosownych uprawnień do kierowania motocyklami.

Pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Wieliczce  prowadzone są dalsze czynności w tej sprawie przez KPP w Wieliczce,  które pozwolą ustalić dokładne przyczyny tego zdarzenia.
4 Comments

  1. Artykuł bez ładu i składu, przedszkolaki tu publikują czy jak? Kierowca audi wymusił i równocześnie próbował uniknąć? To niby czyja wina?

  2. Artykuł bez ładu i składu, przedszkolaki tu publikują czy jak? Kierowca audi wymusił i równocześnie próbował uniknąć? To niby czyja wina?

Komentowanie jest wyłączone.